ВЕЛИКА ПОВЕДА КАБЕЛА И ТРИ БОДА

Голубица, СУБОТА 10.08.2019.

Данас је на стадиону Пролетера на Сланој бари ФК Кабел угостио екипу Радничког из Крагујевца која важи за једног од фаворита за улазак у Супер лигу следеће године.

Новосађани су одиграли фантастичну утакмицу и победили резултатом 3:2. Кабел је повео у 15 минуту, поготком Луке Јовановића са беле тачке. Овим резултатом је завршено прво полувреме.

У 58. минуту, Дражић Коста је повисио резултат на 2:0 за домаће. Гости из Крагујевца најпре смањују на 2:1 поготком Ђорђа Максимовића у 75. минуту, а затим у 80. минуту аутоголом Милована Петрића, долазе до изједначења.

Када се већ чинило да ће се утакмица завршити поделом бодова, Војислав Балабановић Кабелу доноси победу, прву у Првој лиги Србије и три велика бода против фаворизоване екипе Радничког из Крагујевца.

Утакмица је одиграна по лепом времену, пред око 300 гледалаци. Добра и ефикасна утакмица која може да задовољи све фудбалске сладокусце.

Извор: Голубица