Звезда славила након драме у „вечитом дербију“

Голубица, НЕДЕЉА 03.03.2019.

Кошаркаши Црвене звезде савладали су екипу Партизана са 70:68 у мечу 20. кола Аба лиге.

19.56 – Крај меча, победа Звезде над Партизаном од 70:68.

19.23 – Крај треће четвртине, Звезда води 52:48. Пресликана ситуација из друге четвртине одвила се у трећој, али са замењеним улогама. Звезда је у овој деоници имала осам поена предности, а потом је Партизан стигао до изједначења. Са линије за слободна бацања Перпероглу доноси четири поена Звезди.

19.01 – Настављен је меч…

18.46 – Полувреме 32:34 за Партизан. Доста осцилација у игри обе екипе у другој четвртини. Партизан је почетком играо боље, стекао осам поена предности, али је Звезда успела да се резултатски врати и изједначи, али Партизан поенима Загорца са пенала иде на паузу са предношћу од два поена. Берон је постигао десет, а Оџо девет у редовима домаће екипе, код Партизана 13 Маринковић, осам Лендејл.

18.17 – Завршена је прва четвртина, резултат је 16:16. Нерешено је након првих десет минута. Звезда је добром игром Регленда и Оџа, али и Лазића стекла шест поена предности, али је већ у прва два минута испунила бонус, па се Партизан поенима Лендејла и углавном слободним бацањима вратио и изједначио.

18.00 – Почео је меч, први посед имају кошаркаши Црвене звезде.

17.50 – Играчи обе екипе су на терену, у току је загревање…