КАБЕЛ ЈУРИША КА ТИТУЛИ И ПЛАСМАНУ У ВИШИ РАНГ

Голубица, СУБОТА 11.05.2019.

Још једна феноменална победа ФК Кабела која јасно показује да новосадски клуб крупним корацима граби ка титули и пласману у виши ранг такмичења. Новосађани су теже него што то резултат показује савладали екипу ФК Раднички из Сремске Митровице. Иако је Кабел показао намере од самог старта, лопта није хтела у гол.

Митровчани су пружили достојан отпор лидеру на табели, показали да играју изванредан фудбал па се на полувреме отишло са резултатом 2:0 за домаће.

У другом делу ствари се враћају на „своје место“ рекли бисмо у спортском жаргону. Фудбалери ФК Кабела су у свега 10 минута наставка успели да преокрену резултат а биљу игру су успели да крунишу на крају, убедљивим резултатом 2:4.

Екипа из Новог Сада је овом победом повећала предност на табели иза другопласиране екипе Хајдука 1912. која сада износи великих 11 бодова. Рекло би се да су Новосађани овом победом дошли надомак титуле и пласмана у виши ранг такмичења.

Као што можете видети, утакмица је одиграна по изузетним условима по лепом времену у Сремској Митровици.