УБЕДЉИВА ПОБЕДА ВОЈВОДИНЕ

Голубица, НЕДЕЉА 11.08.2019.

У четвртом колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине вечерас гостују екипи Радника у Сурдулици.

Текстуални пренос меча од 20 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Радник: И. Костић – М. Костић, Јокић, Стевановић, Станковић – Георгиев, Дамњановић, Стаменковић, Ристовић – Кричак, Станисављевић.

Војводина: Роцков – Стојковић, Веселиновић, Саничанин, Деветак – Дринчић, Ђуришић – Гемовић, Бојић, Винсент – Матић.

Утакмица је почела. На стадиону је присутно око 1.000 гледалаца, међу којима су и педесетак навијача Војводине.

5. минут: Слободан ударац за Радник са око 35 метара извео је Ристовић, али је шутирао преко гола.

11. минут: После корнера који је извео Ристовић, ударац главом је упутио Стаменковић, али је лопта прошла поред гола.

17. минут: ГОЛ! Воша води 0:1! На левој страни терена, Гемовић је одлично проиграо Деветка, који је послао оштар пас у петерац, а тамо је на лопту натрчао Винсент и из прве је проследио у мрежу.

19. минут: ГОЛ! Воша води 0:2! У контранападу, Матић је сјајно проиграо Гемовића, који је избио сам испред Ивана Костића и силовито послао лопту у мрежу.

26. минут: ГОЛ! Сјајна акција Војводине „из једног додира“ у којој је учествовало неколико играча. Најпре је Бојић лепо одложио лопту до Дринчића, он ју је послао у празан простор за Винсента, који је на десној страни био бржи од свог чувара и послао оштар центаршут у петерац, где је на лопту натрчао Матић и спровео је у мрежу.

30. минут: Због прекршаја над Ђуришићем на око 40 метара од гола домаћина, жути картон у екипи Радника добио је Душан Стевановић.

41. минут: Ристовић је шутирао са око 30 метара, али је лопта отишла поред гола.

42. минут: Дамњановић је шутирао са око 30 метара искоса, али је лопта отишла преко гола.

43. минут: Мирољуб Костић је шутирао са двадесетак метара искоса, али је лопта отишла поред стативе.

45. минут: Мирољуб Костић је шутирао са око 25 метара, али је Роцков ухватио лопту. Недуго потом, због прекршаја над Георгиевим на око 35 метара од свог гола, жути картон у екипи Војводине добио је Аранђел Стојковић.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме. У тиму Радника, извршене су две измене: изашли су Ненад Станковић и Богдан Стаменковић, а ушли Зоран Даноски и Предраг Ђорђевић.

50. минут: Дамњановић је шутирао са око 22-23 метра, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.

53. минут: Слободан ударац за Радник са око 25 метара извео је Ђорђевић, али је шутирао право у голмана Роцкова.

58. минут: Извршена је прва измена и у тиму Војводине: изашао је Бојан Матић, а ушао Дејан Зукић.

59. минут: После лепе акције Војводине, у којој су учествовали Ђуришић, Зукић и Дринчић, ударац са петнаестак метара искоса упутио је Гемовић, али је лопта прошла неколико центиметара поред стативе.

63. минут: Гемовић је шутирао са око 17-18 метара искоса, али право у голмана Ивана Костића.

64. минут: После корнера за Радник, Георгиев је шутирао са око 21-22 метра, али је лопта отишла ван оквира гола.

68. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Радника: изашао је Ристо Ристовић, а ушао Сеад Исламовић.

70. минут: Извршена је и друга измена у тиму Војводине: изашао је Миодраг Гемовић, а ушао Михајло Нешковић.

78. минут: Волеј ударац са око 18 метара упутио је Винсент, али је Иван Костић ухватио лопту.

79. минут: У контранападу Војводине, Зукић се ослободио свог чувара и потом проиграо Винсента, који се изборио за позицију за шут, али је лоше захватио лопту, која је отишла ван оквира гола.

80. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Војводине: изашао је Езе Винсент, а ушао Јован Кокир.

81. минут: Кокир је добро центрирао са леве стране, а Бојић у паду са око пет метара главом послао лопту неколико центиметара поред стативе.

84. минут: ГОЛ! Нова прелепа акција фудбалера Војводине. Нешковић је додао лопту до Стојковића на десној страни, који је у петерцу проиграо Бојића, а он је несебично одиграо пас до Зукића, који је с лакоћом послао лопту у мрежу.

85. минут: Слободан ударац за Радник са двадесетак метара искоса извео је Дамњановић, али је Роцков одбранио.