Историјска победа Звезде, Павков као Жигић 2:0

Голубица, УТОРАК, 06. НОВ 2018, ИЗВОР: РТС

Фудбалери Црвене звезде савладали су на крцатом стадиону „Рајко Митић“ вицешампиона Европе, екипу Ливерпула са 2:0 у мечу четвртог кола Лиге шампиона. Стрелац оба гола био је Милан Павков. Снимак меча можете погледати у среду у 16.00 часова на Првом програму РТС-а.

20.48 – Крај меча! Црвена звезда је савладала Ливерпул са 2:0.

20.38 – Фирмино на другој стативи налази Ван Дајка, који главом шаље лопту преко гола.

20.36 – Прети Ливерпул након добро изведеног аута, Салахов шут са друге стативе брани Борјан.

20.27 – Друга измена у Звезди, Јовичић је на терену уместо Крстичића.

20.25 – Две добре шансе за Салаха, први пут одлично брани Борјан, у другом наврату лопта од стативе иде у гол аут.

20.11 – Филип Стојковић напушта терен у 58. минуту због повреде. На терену уместо њега је Марко Гобељић.

20.10 – Робертсон је центрирао са леве стране, тај центаршут је закачио Стојковићм након чега лопта са горње стране погађа пречку.

20.00 – Звезда је можда оштећена за једанаестерац, пошто је Милнер у свом шеснаестерцу играо руком.

19.59 – Настављен је меч… Фирмино и Гомез су на терену уместо Стариџа и Арнолд.

19.46 – Крај првог полувремена, Звезда након 45 минута води са 2:0.

19.27 – У два наврата прети Лалана, али нема промене резултата.

19.25 – ГОООЛ! Звезда води са 2:0 од 29. минута, поново је стрелац Павков! Нападач Звезде је успео да задржи лопту након грешке Ливерпула, потом је изборио позицију за шут са дистанце, којим је на спектакуларан начин постигао гол.

19.19 – ГОООЛ! Звезда води са 1:0 од 23. минута, Павков је стрелац. Поново је Марин извео корнер и упутио оштру лопту у шеснаестерац противника, а тамо је најбољи у скоку био Павков који главом матира Алисона.

19.13 – Велику шансу за Ливерпул пропушта Стариџ у 17. минуту. Одличан продор Манеа по левој страни и убачена лопта на другу стативу, одакле је Стариџ шаље преко гола.

19.12 – Поново је Звезда створила опасност пред голом Ливерпула, овога пута Марин је послао лопту из корнера у петерац противника, одатле се најбоље у гужви сналази Савић, који потом шутира преко гола.

19.06 – Први озбиљнији покушан на мечу дело је Звезде. Бен је у десетом минуту лепо упослио Марина на левој страни, овај успео да створи простор за ударац, али је тај шут био слабији, па је Алисон лако интервенисао.

18.57 – Почео је меч на крцатом стадиону „Рајко Митић“.

18.30 – Фудбалери Црвене звезде против Ливерпула у Лиги шампиона носе на дресовима цвет Наталијина рамонда и на тај начин обележавају Дан примирја у Првом светском рату.