Партизан победио Звезду и одбранио трофеј Купа

Голубица, ЧЕТВРТАК 23.05.2019.

Фудбалери Партизана савладали су на стадиону „Рајко Митић“ екипу Црвене звезде са 1:0 и тако одбранили трофеј Купа Србије.

20.57 – Крај меча, Партизан је победио Звезду са 1:0 и тако одбранио трофеј Купа Србије.

20.30 – Иако се игра у јачем ритму, без озбиљнијих прилика у другом полувремену. Обе екипе су створиле полушансе, али нема промена резултата.

20.06 – Настављен је меч финала Купа Србије…

19.48 – Полувреме је на стадиону „Рајко Митић“, Партизан води од 13. минута голом Остојића.

19.39 – Владимир Стојковић брани шут главом Павкова. Звезда је била најближе голу у 37. минуту.

19.35 – Партизан опаснија екипа након пола сата игре. Ивановић је имао две занимљиве ситуације у шеснаестерцу ривала. Његов шут „маказицама“ одбранио је Борјан, да би и у наредној ситуацији голман Звезде добро реаговао, након што је испала одбрана црвено-белих. Пантић је у наредном нападу шутирао искоса са ивице шеснаестерца, али је Борјан парадом интервенисао.

19.24 – Звезду је тргао примљени погодак, па је заиграла знатно ажурније и офанзивније. У пар наврата претили су Бен и Павков, али нема промене резултата. Тошић је са друге стране два пута шутирао, једном је добро одбранио Борјан, док је код другог шута лопта отишла изнад гола.

19.16 – ГОООЛ! Партизан води од 13. минута, Остојић је стрелац.Пантић је добро извео слободан ударац са леве стране, Борјан је лоше проценио центаршут, а Остојић се одлично снашао у шеснаестерцу Звезде.

19.02 – Почео је меч на стадиону „Рајко Митић“.

18.02 – Познати су састави обе екипе:

Црвена звезда: Борјан, Стојковић, Савић, Милуновић, Родић, Јовичић, Јованчић, Марин, Бен, Иванић, Павков.

Партизан: Стојковић, Урошевић, Павловић, Остојић, Милетић, Здјелар, Шћекић, Пантић, Тошић, Ивановић, Рикардо.

Извор: РТС Фото: Журнал