КАБЕЛ ПРЕД ПРАЗНИМ ТРИБИНАМА САВЛАДАО НОВИ ПАЗАР

Поштујући Одлуку Владе Србије, утакмице 26. кола Прве лиге Србије, играла се пред празним трибинама. Екипа Кабела, дочелала је изузетно јаку екипу Новог Пазара.

Већ од 9. минута се кренуло оштро, па је главни судија Хазировић Емиру, фудбалеру Пазараца показао директан црвени картон.

Новосађани су бројчану предност искористили у 46. минуту утакмице, када је Милан Видаков затресао мрежу гостију. Било је то 1:О. Мреже на стадиону „Карађорђе“ си мировале до 59. минута када је Семири Хаџибулић из казнениг ударца савладао голмана домаћих и изједначио резултат на 1:1.

У 89. минуту, Nebo Cyril Izuchukwu Junior поставио је коначан резултат од 2:1 и донео важну победу за ФК Кабел који је тренутно 5. на табели ПЛС-а.

Извор: Голубица